Ouderkerk aan den Ijssel – Tijdens de jaarlijkse Winterfair in Ouderkerk aan den IJssel is ook de Dorpskerk open en wel op vrijdag 8 december van 17.00 – 21.15 uur en zaterdag 9 december van 11.00 – 16.00 uur.
Advents- en kerstliederen in Dorpskerk
Op beide dagen zullen er op het kerkorgel bekende Advents- en Kerstliederen gespeeld worden. Op vrijdagavond zal er van 18.00 – 19.00 een trompettist meewerken en van 20.30 – 21.15 een dwarsfluitist.
Kijken in een bijzonder gebouw
U kunt niet alleen van de muziek genieten, maar ook van het prachtige interieur van de kerk en de rust in het gebouw. Houdt u van zingen, dan kunt u op vrijdagavond van 19.45 – 20.30 uur aan uw trekken komen bij de Sing-In, waar oude en nieuwe (Kerst)liederen gezongen zullen worden. Verder is er tijdens de Winterfair in het koor van de kerk het een en ander te zien over de historie van de Dorpskerk. Iedereen is van harte welkom in de Dorpskerk!
Voor informatie: N. (Nico) Holdermans, tel.0180-682953,mail: holdermansnico@gmail.com

Let op: u reageert op een nieuwssite. Reacties worden eerst door ons gecontroleerd en kunnen openbaar worden weergegeven. Heeft u een vraag over een bericht of wilt u iets persoonlijks delen? Neem dan contact op met de organisatie in het bericht of stuur uw vraag naar onze redactie. Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.
Door een reactie te plaatsen gaat u akkoord met onze Algemene Voorwaarden en het Privacy- & redactiebeleid.