Schoorsteenbrand door houtkachel

Krimpen aan den IJssel – Vanavond werd om 20.40 een gebouwbrand gemeld aan de Populierenlaan in Krimpen aan den IJssel. Bij aankomst van de drie brandweervoertuigen, bleek het hier  om een schoorsteenbrand te gaan.

Na onderzoek bleek dat in de schoorsteen voor een houthaard, zich allerlei roet had afgezet tot ziens allemaal

dat was gaan smeulen. Volgens een bewoner gebruiken ze ook wel eens gewone takken bij het stoken.

Met een ladderwagen kon de kap van de schoorsteen worden verwijderd en de schoorsteen uitgeveegd worden. Hierdoor kwamen er allerlei smeulende resten naar buiten met enige rookontwikkeling. Gelukkig had de brandweer alles binnen een kwartier onder controle.

[rev_slider alias=”SBKADY”]

Fotograaf: Jeffrey Groen – © Regio Online

Let op: u reageert op een nieuwssite. Reacties worden eerst door ons gecontroleerd en kunnen openbaar worden weergegeven. Heeft u een vraag over een bericht of wilt u iets persoonlijks delen? Neem dan contact op met de organisatie in het bericht of stuur uw vraag naar onze redactie. Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Door een reactie te plaatsen gaat u akkoord met onze Algemene Voorwaarden en het Privacy- & redactiebeleid.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Nieuws uit deze regio