Vanmiddag rond 13.00 uur kregen de hulpdiensten melding van een voertuigbrand aan de Albert Plesmanstraat in Schoonhoven. Het bleek om een vuilniswagen van Cyclus te gaan, die bezig was met het ophalen van plastic.
Vuilniswagen deels verwoest
De brand bevond zich uitsluitend in de cabine van de vrachtwagen. Door de hevige brand was er ook veel rookontwikkeling ontstaan. De brandweer had na aankomst de brand vlot onder controle, maar kon niet voorkomen dat de hele cabine uitbrandde. De schade aan de rest van de wagen is niet bekend gemaakt, maar lijkt mee te vallen. Of het voertuig hiermee nog behouden kan blijven zal nader worden bekeken.
Er vielen bij dit ongeval verder geen gewonden. Hoe de brand in de cabine heeft kunnen ontstaan moet verder onderzoek uitwijzen.

Let op: u reageert op een nieuwssite. Reacties worden eerst door ons gecontroleerd en kunnen openbaar worden weergegeven. Heeft u een vraag over een bericht of wilt u iets persoonlijks delen? Neem dan contact op met de organisatie in het bericht of stuur uw vraag naar onze redactie. Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.
Door een reactie te plaatsen gaat u akkoord met onze Algemene Voorwaarden en het Privacy- & redactiebeleid.