Alphense Avondvierdaagse viert jubileumeditie

Alphen aan den Rijn – Afgelopen maandag is voor de 5 keer de Alphense Avondvierdaagse van start gegaan, met de hele week feest. Verschillende wandelaars liepen deze jubileumeditie dan ook verkleed. Dit lustrum, dat vanavond ten einde kwam, mocht weer een succes genoemd worden. Er waren veel lopers, het was goed wandelweer en de sfeer zat er goed in.

Alphense gezelligheid

Sinds 18 jaar was in 2015 weer de avondvierdaagse in www.alphenaandenrijn.nl. Omdat dit jaar, sinds de start in 2015, het eerste lustrum bereikt werd, waren veel deelnemers ook in een extra feestelijke stemming. De Alphense jubileumeditie bewijst dat de avondvierdaagse niet alleen gezellig is, maar ook een blijvertje zal zijn.

Mooie afsluiting

Vanavond is helaas weer een einde gekomen aan de Alphense avondvierdaagse. Die feestelijk van start ging met een kinder-dj en vanaf het Europapark, direct naar de finish in het Burgemeester Visserpark liep. Dit alles onder de begeleiding van de fanfare. Via het station ging het daarna door de tunnel heen, wat lekker veel lawaai gaf. Verder is de week rustig verlopen met het mooie weer.

Foto’s

Zoals ieder jaar heeft onze eigen fotograaf weer een serie foto’s gemaakt van het wandelfestijn in Alphen. Als u interesse heeft in één van de getoonde foto’s, neemt u dan even contact op met onze redactie.

Let op: u reageert op een nieuwssite. Reacties worden eerst door ons gecontroleerd en kunnen openbaar worden weergegeven. Heeft u een vraag over een bericht of wilt u iets persoonlijks delen? Neem dan contact op met de organisatie in het bericht of stuur uw vraag naar onze redactie. Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Door een reactie te plaatsen gaat u akkoord met onze Algemene Voorwaarden en het Privacy- & redactiebeleid.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Nieuws uit deze regio