Tussen Numansdorp en Willemstad voorlopig geen vaarverbinding

Tussen Numansdorp en Willemstad vaart voorlopig geen pontje. De vaarverbinding die beide oevers van mei tot en met eind september met elkaar verbindt, moest dit jaar verplicht opnieuw aanbesteed worden. Hierop hebben de gemeenten Hoeksche Waard en Moerdijk geen officiële inschrijving ontvangen.

Verbinding Numansdorp-Willemstad

De afgelopen jaren voer ‘De Anna’, een voormalige patrouilleboot die aan 12 personen plek biedt, van mei tot en met september op zaterdag en zondag tussen Numansdorp en Willemstad. In de zomermaanden juli en augustus kon men zelfs van woensdag tot en met zondag de oversteek maken. De gemeenten Hoeksche Waard en Moerdijk waren wettelijk verplicht om deze vaarverbinding in 2022 opnieuw aan te besteden.

Aanbesteding levert geen gegadigden op

Helaas heeft dit geen inschrijvingen opgeleverd waardoor er nu geen verbinding mogelijk is. Zowel gemeente Hoeksche Waard als gemeente Moerdijk onderzoeken nu of er mogelijkheden zijn om deze vaarverbinding in de maanden juli en augustus wél te realiseren.

Let op: u reageert op een nieuwssite. Reacties worden eerst door ons gecontroleerd en kunnen openbaar worden weergegeven. Heeft u een vraag over een bericht of wilt u iets persoonlijks delen? Neem dan contact op met de organisatie in het bericht of stuur uw vraag naar onze redactie. Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Door een reactie te plaatsen gaat u akkoord met onze Algemene Voorwaarden en het Privacy- & redactiebeleid.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Nieuws uit deze regio