In de Zandstraat in Hulst is er ter hoogte van huisnummer 47 een probleem met de riolering. Dat gaan we op woensdag 17 augustus 2022 oplossen. Het werk start om 7.30 uur. We hopen dat het werk eind van de middag klaar is.
Wegafsluiting Zandstraat
Op woensdag 17 augustus 2022 is het gedeelte van de straat gelegen tussen het Blauwe Hofke en de Hontenissestraat afgesloten voor het doorgaande verkeer. Fietsers kunnen wel passeren. Ook het Blaauwe Hofke is bereikbaar. Na de werkzaamheden is de straat weer volledig toegankelijk.

Let op: u reageert op een nieuwssite. Reacties worden eerst door ons gecontroleerd en kunnen openbaar worden weergegeven. Heeft u een vraag over een bericht of wilt u iets persoonlijks delen? Neem dan contact op met de organisatie in het bericht of stuur uw vraag naar onze redactie. Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.
Door een reactie te plaatsen gaat u akkoord met onze Algemene Voorwaarden en het Privacy- & redactiebeleid.