Dick van Huizen nieuwe gemeentesecretaris Nijkerk

Nijkerk – De ambtelijke organisatie van de gemeente Nijkerk wordt vanaf 1 juli aanstaande aangestuurd door een nieuwe gemeentesecretaris, Dick van Huizen. Hij is de opvolger van interim-secretaris Lotte de Jong, en gaat zich in eerste instantie richten op het verder door ontwikkelen van de organisatie.

Dick van Huizen

De heer Van Huizen is momenteel directeur bij de BUCH, de ambtelijke werkorganisatie van de gemeenten Bergen, Uitgeest, Castricum en Heiloo. Eerder was hij gemeentesecretaris in Gooise Meren, dat bestaat uit Bussum, Naarden en Muiden.

Het college van de gemeente Nijkerk is blij met de komst van Van Huizen. Burgemeester Renkema: “De commissies die zich hebben bezig gehouden met de selectie van onze nieuwe secretaris waren unaniem enthousiast. Dick van Huizen brengt veel kennis en ervaring mee. Ervaring en expertise die goed aansluiten bij onze organisatie en de opgaven en uitdagingen waar we voor staan de komende jaren.”

Let op: u reageert op een nieuwssite. Reacties worden eerst door ons gecontroleerd en kunnen openbaar worden weergegeven. Heeft u een vraag over een bericht of wilt u iets persoonlijks delen? Neem dan contact op met de organisatie in het bericht of stuur uw vraag naar onze redactie. Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Door een reactie te plaatsen gaat u akkoord met onze Algemene Voorwaarden en het Privacy- & redactiebeleid.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Nieuws uit deze regio