Expositie Tiny Dussel- van der Molen in gemeentehuis Pekela

Oude Pekela Vanaf maandag 23 januari tot 26 april 2023 houd Tiny Dussel- van de Molen een expositie in de centrale hal van het gemeentehuis van Pekela. De werken zijn figuratief en uitsluitend gemaakt met olieverf.

Expositie Tiny Dussel- van der Molen

Tiny Dussel- van der Molen is opgegroeid in Borgercompagnie en woont nu in Veendam. De Oost-Groningse heeft haar jeugd veel getekend en geschilderd, maar deze hobby raakte in de jaren die volgden wat naar de achtergrond. Sinds een aantal jaren heeft ze haar oude hobby weer opgepakt. Haar stijl is figuratief en ze werkt uitsluitend met olieverf. Inmiddels heeft ze, zonder schilder- of tekenlessen te hebben gevolgd, een mooie collectie verzameld.

Expositie Tiny Dussel- van der Molen. Foto: gemeente Pekela

Lex Kupers, wethouder cultuur: “Ik raad u zeker aan om een kijkje te komen nemen. Er hangen werken met prachtige wateren tot landerijen die tot aan de horizon reiken. De gemeente Pekela biedt lokale kunstenaars graag de gelegenheid om in het gemeentehuis te exposeren.”

Nieuwsgierig?

De expositie van Tiny Dussel- van der Molen is te zien in het gemeentehuis van Pekela tijdens openingstijden. Kijk hiervoor op www.pekela.nl

Let op: u reageert op een nieuwssite. Reacties worden eerst door ons gecontroleerd en kunnen openbaar worden weergegeven. Heeft u een vraag over een bericht of wilt u iets persoonlijks delen? Neem dan contact op met de organisatie in het bericht of stuur uw vraag naar onze redactie. Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Door een reactie te plaatsen gaat u akkoord met onze Algemene Voorwaarden en het Privacy- & redactiebeleid.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Nieuws uit deze regio