GroenKids: Gezond en ongezond eten

Eindhoven – GroenKids helpt kinderen met allerlei vragen. Bijvoorbeeld: Wat is weerstand? Wat doen bacteriën en virussen? of Waarom word je soms ziek? Op zondag 24 oktober leer je in de Bibliotheek Waalre alles over gezond en ongezond eten, en wat deze voeding met je doet. Ook gaan we naar buiten om zelf gezonde kruiden te zoeken en te proeven.

Workshops

Tijdens de workshops kun je samen met je (groot)ouders van alles beleven in en over de natuur. We gaan vooral veel doen, voelen en ontdekken! Elke workshop van GroenKids is anders.

Praktische informatie voor GroenKids

De GroendKids-workshop Gezond en ongezond eten is op zondag 24 oktober in de Bibliotheek Waalre, Het Huis van Waalre, van 11.00 – 12.30 uur. De workshop is geschikt voor kinderen tussen de 6 – 9 jaar, samen met hun (groot)ouders. Tickets kosten €5,-, aanmelden via bibliotheekeindhoven.nl/programma.

Let op: u reageert op een nieuwssite. Reacties worden eerst door ons gecontroleerd en kunnen openbaar worden weergegeven. Heeft u een vraag over een bericht of wilt u iets persoonlijks delen? Neem dan contact op met de organisatie in het bericht of stuur uw vraag naar onze redactie. Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Door een reactie te plaatsen gaat u akkoord met onze Algemene Voorwaarden en het Privacy- & redactiebeleid.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Nieuws uit deze regio