23.1 C
De Bilt

Bijeenkomst gender en geaardheid voor ouders/opvoeders en professionals op 1 juni

Heb je vragen over gender en/of geaardheid en wil je weten wat jouw rol als ouder/opvoeder of professional hierin kan zijn voor een kind/jongere in jouw omgeving?

Brand Berghouwer vertelt hier meer over, zo ook over genderontwikkeling. Er is een korte film te zien van jonge filmmakers over de coming-out van een 17-jarige jongen. Chris Rougoor sluit de avond af met zijn eigen persoonlijke verhaal over zijn zoektocht als transgender.

Gender en geaardheid

Wil je ook meer weten over gender en geaardheid en tegen welke maatschappelijke problemen trans- en non binaire personen aan kunnen lopen? Meld je dan nu gratis aan voor de informatiebijeenkomst “gender en geaardheid” op donderdag 1 juni van 19.30 – 21.30 uur in het gemeentekantoor van  Lichtenvoorde. (voor ouders/opvoeders en professionals die in één van de aangesloten gemeentes wonen)

Aanmelden vóór 25 mei

Aanmelden – graag vóór 25 mei – en meer informatie over deze training en andere activiteiten van het andere activiteiten van het Preventie Platform Jeugd via de website: www.preventieplatformjeugd.nl/

Het Preventie Platform Jeugd is een gezamenlijk initiatief van de gemeente Aalten, Berkelland, Oost Gelre, Winterswijk en samenwerkende organisaties.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Nieuws uit deze regio